Skip to main content

Poznaj
naszą
firmę

O firmie

RS Energy jest firmą z 5-letnim doświadczeniem, świadczącą profesjonalne usługi z zakresu instalacji ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. Obsługujemy podmioty na terenie Głogowa i okolic, a przez lata działalności na lokalnym rynku udało nam się pozyskać i obsłużyć szerokie grono zadowolonych klientów. W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na świetny kontakt i relacje z klientami- to właśnie dzięki nim, nasza firma każdego roku rozwija się w tempie, które zaskakuje czasami nawet nas samych.

Co nas wyróżnia?

To, co wyróżnia naszą firmę, to przede wszystkim kompleksowa obsługa. Organizujemy za naszych klientów w zasadzie wszystkie kwestie związane z montażem odnawialnych źródeł energii. Począwszy od wyboru urządzeń o odpowiedniej mocy, dostosowanej do konkretnej nieruchomości i jej potrzeb, poprzez zamówienie poszczególnych komponentów, na montażu i obsłudze posprzedażowej kończąc. Ponadto, nasza współpraca na montażu instalacji się nie kończy. Świadczymy również usługi serwisów i przeglądów- tak, aby Twoja fotowoltaika, klimatyzacja, pompa ciepła czy rekuperator posłużył Ci bezusterkowo jak najdłużej. Pomożemy Ci w uzyskaniu korzystnych dofinansowań dla Twojej inwestycji- abyś finalnie zapłacił za nią jak najmniej.

Doświadczona kadra

Nasz zespół tworzą wysoko wyspecjalizowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia zarówno do montażu, jak i przeglądów instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperatorów.

Komu dedykujemy nasze usługi?

Nasze usługi kierowane są do czterech grup klientów, a są to:

  • Klienci indywidualni
  • Firmy
  • Rolnicy
  • Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Niezależnie zatem od tego, do której grupy należysz- skontaktuj się z nami. Dobierzemy idealnie pasujące rozwiązanie do Twojej firmy, dzięki czemu będziesz mógł oszczędzać na energii nawet kilkadziesiąt procent w skali roku. Nie wspominając o trosce o środowisko — korzystając z usług naszej firmy, możesz brać czynny udział w prawdziwej transformacji energetycznej!

Fakty
i dane

Nasza firma stale dąży do rozwoju i innowacji, aby zapewniać klientom najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc w spełnieniu Twoich potrzeb energetycznych i przekonać Cię do zalet ekologicznej energii.
5

lat doświadczenia

RS Energy to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Nasza historia sięga już 5 lat, co pozwala nam być zaufanym partnerem w branży.
5 000 000 W

Łączna moc instalacji

Nasze instalacje o łącznej mocy przekraczają 5 MW. To oznacza, że dostarczamy znaczący wkład w produkcję czystej energii, pomagając jednocześnie naszym klientom oszczędzać na rachunkach za prąd.
36

Ilość realizacji

Przez lata działalności zrealizowaliśmy 36 projektów związanych z energią odnawialną. Nasze osiągnięcia to nie tylko liczby, to historie sukcesów naszych klientów.
10 000 kg CO₂

Zrównoważony rozwój

Dzięki naszym instalacjom o łącznej mocy 5MW udało się uniknąć emisji ponad 10 000 ton dwutlenku węgla rocznie, przyczyniając się do zmniejszenia wpływu na środowisko. Nasze rozwiązania przyniosły klientom oszczędności w wysokości 1,5 miliona złotych w ciągu ostatnich 5 lat.
21

zróżnicowanych klientów

Nasza firma obsługuje 21 klientów z różnych sektorów, w tym właścicieli domów, przedsiębiorstwa, rolników oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.